Уникална стихосбирка и любима авторка. Препоръчвам!
| Брой страници | 74 |
| Година на издаване | 2018 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 115 грама |
| Размери | 15x21 |
| ISBN | 9781789261448 |
| Баркод | 9781789261448 |
| Категории | Българска поезия, Съвременна българска литература, Българска художествена литература, Художествена литература, Книги |
"От първата до последната страница, вкусът на нежност, ще гали вкусовите ви сетива.
Ще се поглезите с любов и вдъхновение.
Ще извлечете поуки.
Ще се преоткриете.
Ще размишлявате.
И ще затаите дъх в очакване на още..."
Ключови думи: Вдъхновение за пролет
Уникална стихосбирка и любима авторка. Препоръчвам!
Изключително въздействащи изразни средства, които не само разкриват душевността на влюбената жена, а създават усещането за мир, благословия, непреходност и добродетел. Ирена изключително добре може да " говори" със своя читател, да му позволи да се открие в редовете, да му сподели и да го накара да се пречисти и извиси ! И то без да е натрапчиво, а ей така естествено , като дъх!
Просто уникално силно почуствах цялата стихосбирка. Може да усетиш цялата палитра чувствата, който изпитва една влюбена жена.
Може да познаете Ирена в тази книга и всеки ще намери нещо от себе си.
Чувствени и проницателни стихове,завладяващи емоционално,поднесени по най-добрия начин докосващи сърцето.Много любов и страст..............
Препоръчвам горещо
Със сбъдването на една своя мечта- написването на тази книга , Ирена направи много нейни приятели съпричастни като ни допусна до този нейн вътрешен свят на чувства, мисли и любов. Прочетете!
Прочетах я на един дъх. Много докосваща.. Откривах себе си четейки.. Съдържа Нежност.. Любов.. Страт.. Очаквам следващата
Прекрасна книга. Нежна и чувствена, така както и авторката, която имам честта лично да познавам. ! Препоръчвам!
Ирена е любим поет и прекрасен човек. Препоръчвам на всички стихосбирката ѝ, защото разказва истини със собствен, неповторим стил!
Пиша следващите редове пристрастно. Признавам! Пиша защото познавам авторката от дете! Пиша защото знам колко голяма част от сърцето си остави Ирена в създаването на тази книга .... Хубаво е да творим със сърце, нали?
"С вкус на нежност" преплита в себе си страст, душевност, болка и любов по умел начин. Авторът "разголва" душата си, а това е докосващо!
Уверете се сами! Приятно четене
Прекрасно четиво! Докосва сърцето, душата и още нещо....... Стиховете те замислят, преосмисляш миналото, настоящето и бъдещето..... Мен лично ме зарежда с много положителна енергия:)
Тази книга ме грабна със своята чувственост, много истини и увличащ стил на писане... Препоръчвам я!
Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]